Domek letniskowy pod Warszawą

  • by

Najprościej rzecz ujmując idea naszego miejsca sprawdza się do domku letniskowego pod Warszawą. Jest to miejsce z którego sami z przyjemnością korzystamy. Tutaj jest dobre miejsce, żeby wyjaśnić na czym polega dobry domek letniskowy – bo tylko taki ma sens.

Po pierwsze bardzo dobry standard – czyli wygodna, czysta i nowoczesna łazienka, kompletnie wysposażona kuchnia i wreszcze cała przestrzeń do życia – jedzenia, odpoczywania, spania. Chodzi o to by w takim domku czuć się bardzo komfortowo. Jedyną różnicą jest metraż – domek ma powierzchnie 35 metrów kw. Cały domek jest wykonany z drewna – od ścian z boazerii sosnowej po drewniane deski podłogowe. Ściany, dach i podłoga są ocieplone wełną mineralną. Dzięki temu cały dom daje poczucie solidności – to jest właśnie prawdziwy dom.

Wróćmy jeszcze do naszego przepisu na dobry domek letniskowy. Kolejny punkt na naszej liście to zadaszony taras. Można wypić kawę, zjeść śniadanie albo poczytać książkę. Pełny relaks. Jeśli taras, to i ogród. Trawa, na której możesz się położyć lub na której mogą bez końca biegać dzieci. Z drugiej strony – dobry internet. Wszystkie opcje są dostępne, nic nie musisz, wszystko możesz.

Za tym hasłem „domek letniskowy pod Warszawą” kryje się dacza, podobna do innych takich miejsc. W całej Europie ludzie z większych miast uciekają na wieś, w tereny zielone. Dzisiaj taki wyjazd jest jeszcze łatwiejszy. Domek poza miastem ma taki sam standard jak mieszkanie w mieście, tylko na plus dochodzi jeszcze taras o ogródek. Wieś też często już wygląda inaczej niż kiedyś. Żeby nasza dacza miała jeszcze więcej sensu dołożyliśmy kilka drobiazgów takich jak klimatyzacja (żeby było ciepło lub zimno) oraz zmywarka – w końcu na wakacjach się nie zmywa 😉

Dużym atutem naszego miejsca jest bliskość Warszawy. To około 50 minut dojazdu z Mokotowa wygodną trasą S8 na Katowice. Można zrobić sobie weekend w środku tygodnia i wyskoczyć na zielone z wtorku na czwartek – to niecała godzina jazdy. A na miejscu – cisza, niebo, las, relaks.

To wszystko jest ważne dla nas. Dla naszych gości dokładamy jeszcze kilka drobiazgów poczynąc od śnieżnobiałej pościeli i takich samych ręczników. Zależy nam aby to było miejsce ze standardami jak w dobrym hotelu, do którego i sami będziemy przyjeżdzać z przyjemnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *